Отзывы о компании Магазин "Beauty Shop". Побутова хімія, засоби особистої гігієни, засоби для дому, продукти з Європи.
- Вікторія Т.
Замовляю товар на постійній основі. Завжди ввічливий менеджер, надійно запаковують товар, приємні ціни. Швидка відправка. Дякую
- Надія Ф.
- Ольга Ш.
- Антонина К.
- Роман Л.
- Тетяна Р.
Дуже якісне обслуговування. Рекомендую
- Олена С.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНадія Ф.
- Марія З.
- Анна М.
Дякую продавцеві за професіоналізм, завжди приємно мати справу з такими людьми. Дякую!
